KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11796171
nr 1179 6171
Eric Lundberg
(1918-1992), Sverige
Oljemålning, By vid vatten, signerad. Olja på duk, 36x92 cm
Utrop:
400 kr
måndag 23 april 2018
kl 20:23:46
Eric Lundberg
Läs mer om Eric Lundberg